HMT-Materiały Ścierne

Firma założona w 1993 roku z siedzibą w Mrągowie zajmuje się konfekcją materiałów ściernych – jako AUTORYZOWANY Dealer włoskiej firmy SAIT Abrasivi.
Dysponując wielką bazą materiałową oraz wieloletnim doświadczeniem, oferujemy naszym klientom – w pełni trafiony do ich profilu produkcji – dobór materiałów ściernych. Pozwala to zaoszczędzić wydatki związane z zakupem tych materiałów oraz zwiększyć wydajność pracy i zminimalizować czas, a także obsługę produkcji.

Usługi nasze obejmują głównie konfekcję materiałów ściernych:

  • produkcję pasów ściernych bezkońcowych
  • krążków na papierze i na welurze
  • rolek
  • arkuszy i innych artykułów,

oraz sprzedaż wysokojakościowych produktów stosowanych w przemyśle meblowym, metalurgicznym, drzewnym, maszynowym, szklarskim, materiałów budowlanych, ceramiki szlachetnej jak również w branży samochodowej (blacharstwo,lakiernictwo),stoczniowej,jachtowej,odlewnictwa metali i cykliniarstwie.

SAIT ABRASIVES

Założona w 1953 r. Firma SAIT ABRASIVI SpA jest obecnie jednym z najważniejszych producentów materiałów ściernych na świecie, produkującym zarówno ścierne, jak i powlekane materiały ścierne dla światowego rynku przemysłowego.

Szczególy

Technologia

Badania, rozwój, stosowanie wybranych materiałów, najnowocześniejsze technologie i dokładne systemy kontroli jakości doprowadziły SAIT do pozycji lidera na światowym rynku produktów ściernych.

Szczególy

Standardy bezpieczeństwa

Produkty ścierne SAIT są produkowane i rygorystycznie kontrolowane, aby zagwarantować bezpieczeństwo operatorów w odpowiednich warunkach użytkowania. Maszyny użytkownika muszą mieć odpowiednią moc i prędkość, w warunkach dobrej …

Szczególy

Certyfikaty

Wszystkie nasze produkty podlegają ścisłej kontroli jakości w celu zagwarantowania bezpieczeństwa użytkowania. Proces ten potwierdzony jest akredytacją ISO 9001, którą SAIT osiągnął przez cały cykl produkcyjny…

Szczególy