HMT materiały ścierne

SKLEP ON-LINE

sklep

POZNAJ NAS

POZNAJ NAS

KONTAKT

KONTAKT

HMT
Materiały ścierne

Firma założona w 1993 roku z siedzibą w Mrągowie zajmuje się konfekcją materiałów ściernych – jako AUTORYZOWANY Dealer włoskiej firmy SAIT Abrasivi.
Dysponując wielką bazą materiałową oraz wieloletnim doświadczeniem, oferujemy naszym klientom – w pełni trafiony do ich profilu produkcji – dobór materiałów ściernych. Pozwala to zaoszczędzić wydatki związane z zakupem tych materiałów oraz zwiększyć wydajność pracy i zminimalizować czas, a także obsługę produkcji.

metal
drewno
art. budowlane
motoryzacja

Ostatnio dodane produkty:

Bogata oferta

Od kilkudziesięciu lat jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem włoskiej firmy SAIT Abrasivi. Oferujemy materiały ścierne przeznaczone do użytku w każdej branży.

Szybka wysyłka

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki w naszym magazynie. Mogą Państwo mieć pewność, że zamówienia realizowane są w możliwie najkrótszym czasie.

Zamówienia indywidualne

Nasz zakład zajmuje się produkcją pasów bezkońcowych na zamówienie – w każdym wymiarze. Doskonała jakość, wykonane na płótnie, papierze lub z włókniny z szerokim zakresem granulacji.

Blog i aktualności:

Funkcjonowanie firmy podczas pandemii

Kwiecień 6, 2020|

Szanowni Państwo, w związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2 pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasz dział produkcji i obsługa klienta funkcjonowały bez przeszkód. Realizacja zamówień nie jest zakłócona i przebiega planowo. Staramy się, aby mimo trudnej sytuacji zachować płynność [...]

Nowa strona internetowa

Marzec 16, 2020|

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu naszą nową stronę internetową. Podążając za obecnymi trendami, oraz chcąc zaprezentować Państwu zarówno naszą firmę jak i pełną listę oferowanych przez nas produktów stworzyliśmy nowoczesny i przejrzysty [...]